בתי מלון בונציה

פסטיבל מסכות בונציה אירוע ענקי, עם תיירים שמגיעים מכל העולם. לכן כמובן גם ביקוש לבתי מלום הוא גדול מאד ומחירים עולים בהתאם.

אך יחד עם זאת מאד מומלץ להזמין בית מלון דווקא בונציה (ולא במסטרה או עיירות הסמוכות) ומאד מומלץ לבצע הזמנה מראש, כאשר עוד קיימים חדרים פנויים וקיים מבחר טוב.

רק במלון הנמצא בתוך ונציה תוכלו לחוש אווירה כה מיוחדת של פסטיבל עד הסוף – בבקרים, באמצע יום ולתך לילה.

אספנו המלצות מספר בתי מלון אשר יכולים להיות מתאימים במיוחד לחופשה בזמן קרנלב:

Palazzetto Pisani Grand Canal

אתם לא כל שנה מבקרים בפסטיבל מסכות בונציה, לכן להתארח בארמון ממאה ה-16 מוסיף רבות לאווירה כללית ורושם מהאירוע. כל חדר מעוצב כמו חדר שינה מרהיב מימי ביניים. תהיו באווירה של קרנבל 24/7

Savoia & Jolanda 4*

מלון קצת מרוחק ממרכז העיר (לכן מחירו יהיה יותר זול). בית מלון טוב ואיכותי, מאד מתאים לרמה של 4 כוכבים. חדרים לא גדולים, אבל ברמה טובה. אם אתם מחפשים קודם כל איכות ונוחות – מלון זה מתאים במיוחד.

Splendid Venice 4*

בית מלון טוב, ברמה של 4 כוכבים במרכזה של ונציה, צמוד לכיכר סן מרקו. חדרים מאובזרים, מיטות נוחות, ארוחות בוקר טעימות. וכמובן מיקום מעולה. בית מלון טוב בונציה לחופשה מושלמת.

Hotel Anastasia 3*

בית מלון יחסית זול וקרוב לכיכר סאן מארקו. חדרים מאובזרים טוב. צוות נהדר. ומיקום מאד מרכזי. אם אתם מחפשים שילוב בין מחיר ומיקום כדאי לבקוד בית מלון זה.

Hotel Bel Sito & Berlino 3*

בית מלון זול בסגנון ונציאני. כל חדר מעוצב באווירה רומנטית. בשטח המלון פועלת מסעדה מאד טובה. כל חדר מאובזר באינטרנט אלחוטי.

Hotel Concordia 4*

בית מלון נמצא צמוד לכיכר סאן מרקו. בחלק מהחדרים נפתח נוף לכיכר עצמה. בית מלון יוקרתי בונציה. חשוב להזמין מראש כי בתקופה של פסטיבל מסכות הוא בד»כ בתפיסה מלאה.